תקנון

אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת בתכנים המופיעים באתר, אלא אם כן ניתנה לכך הסכמה מראש בכתב מידי בעל האתר.

גלישה באתר ו/או רכישת מוצר בו , מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג על פי הכתוב בתנאים המפורטים, לפיכך אם התנאים הללו לא מקובלים עליך, אין באפשרותך לעשות כל שימוש באתר.

ביצוע פעולה כלשהי באתר הינה הסכמה לתנאי השימוש באתר ולא תהיה כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד בעתיד.

מובהר כי אנו עושים כמיטב יכולתנו לפרסם מידע מירבי על המוצרים השונים הנמכרים באתר, לרבות נתונים ותמונות של המוצרים השונים, לנוחיותכם. עוד יצוין כי התמונות הן להמחשה בלבד.

כל המחירים באתר מופיעים על גבי המוצרים בשקלים חדשים. המחירים כוללים מע״מ, אם הוא חל לפי הדין, ואינם כוללים דמי משלוח.

בעל האתר רשאי לעדכן את מחירי המוצרים באתר ואת תעריפי המשלוחים מעת לעת בלי צורך בהודעה מוקדמת. המחיר התקף ביחס להזמנה שבוצעה הוא המחיר שמופיע בעת השלמת תהליך ההזמנה. אם עודכנו המחירים לפני שהושלם תהליך ההזמנה, החיוב יהיה לפי המחיר העדכני.

בעל האתר רשאי להציג מבצעים, הטבות והנחות באתר או בכל אמצעי תקשורת אחר. בעל האתר רשאי בכל עת להפסיק מבצעים, הטבות והנחות אלה, להחליפם או לשנותם, בלי צורך לתת כל הודעה מוקדמת על כך.


תנאי תשלום:

התשלום באתר מתבצע באמצעות שירותי הסליקה של חברת ריווחית המאובטח. ניתן לבצע את התשלום באמצעות כרטיסי אשראי בינלאומיים של ויזה ומאסטרקארד בלבד.

ביצוע הרכישה באתר מאשרת את הצהרתך כי הינך מעל גיל 18 וברשותך תעודת זהות וכרטיס אשראי אישי בתוקף. כל רכישה כפופה לאישור חברות האשראי.

כמו כן הינך הבעלים של דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט וכתובת למשלוחים בישראל.

יובהר כי מסירת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית, מסירת פרטים שאינם נכונים באחריותך הבלעדית לנזקים שיגרמו לאתר ו/או לכל צד ג’ עקב כך.

בעל האתר מתחייב לא לעשות שימוש בפרטי הקונה באתר אלא לצרכי תפעול הרכישה, ולא להעביר את פרטי הקונה לגורם שלישי ללא אישור מהקונה.

ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981


תנאי משלוח:

דמי המשלוח יגבו עם התשלום בגין המוצר באתר אלא במקרים מיוחדים בהם עלויות המשלוח יחושבו בניפרד בתאום עם הקונה.

כל הזמנה באתר האינטרנט מטופלת בד”כ תוך 24 שעות (למעט ימי שישי, שבת, ערבי חג וחג).

במידה ומסיבה כלשהי לא ניתן לעמוד במועד הנקוב, ניצור קשר עם הקונה ויחד יוחלט על פתרון הולם.

בעל האתר אינו נושא באחריות כלפי הקונה בעניין תקלות, איחורים או שיבושים במשלוח, שיגרמו ע”י חברת השליחויות ו/או דואר ישראל.

יש להימצא במועד ובכתובת אשר תואמו עמך ע”י חברת השליחויות. אם סיפקת כתובת שגויה, נחייב אותך עבור משלוח חוזר או לחלופין עליך להגיע לאיסוף עצמי בכתובת המשרדים.

אחריות ומדיניות החלפות:

כל המוצרים באתר הינם תחת שירותי ההפצה של החברה.

ביטול ההזמנה לפני שליחת החבילה אל הקונה לא יגרור חיוב נוסף, ויוחזרו לקונה הכספים ששולמו בגין העסקה כולל דמי המשלוח. זיכוי כספי יינתן עפ״י האמור בחוק.

במקרה של החזרת סחורה בעל האתר יפעיל שיקול דעת בלעדי בעניין מצב הסחורה שהוחזרה והחזר כספי עבור המוצר לא כולל החזר עלויות המשלוח שבוצע.

logo בניית אתרים